PLD12500 Laser Diode Drivers
Product information "PLD12500 Laser Diode Drivers"
LDD Laser Diode Drivers;DIP PCB;12,5 A;110 W
Properties "PLD12500 Laser Diode Drivers"
Bandwidth: 70 kHz
Current (LDD): 12,5 A
Laser Drivers Type: LDD Laser Diode Drivers
Mounting (LDD): DIP PCB
Power (LDD): 110 W